GİZLİLİK POLİTİKASI

FinansCoin Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi (Bundan sonra kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır), FinansCoin (Bundan sonra kısaca “FinansCoin” olarak anılacaktır.) ile https://www.finanscoin.com/ adresine (Bundan sonra kısaca “finanscoin.com” olarak anılacaktır) üye olacak ya da finanscoin.com adresini ziyaret edecek internet kullanıcıları (Bundan sonra kısaca “Kullanıcı” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir.

FinansCoin; kullanıcılarına finanscoin.com internet sitesi üzerinden finansal haberler, analizler, yatırım bilgileri yayınlayan, kripto para hizmetleri sunan, üyelerinin yorum yazabilecekleri ve tartışma yapabilecekleri elektronik ortam sağlayan bir platformdur. Kullanıcı, finanscoin.com adresine üye olarak veya ziyaret ederek bu Sözleşme’yi kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcı, finanscoin.com adresini ziyaret ederken bu Sözleşme’ye, FinansCoin tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı taahhüt etmiş sayılmaktadır. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı’ya ait olacaktır. Kullanıcı’nın finanscoin.com adresine içerik ekleyebilmesi, içeriklere kendi hesabı altında yorum yapabilmesi, diğer üyeleri takip edebilmesi, belli içerikleri favorilere ekleyebilmesi için anasayfada bulunan “Giriş Yap” bağlantısı ile açılan FCoID (FinansCoin ID) sayfasında sunulan çeşitli kayıt seçeneklerini kullanmak suretiyle; e-posta adresi, kullanıcı adı, ad, soyad, şifre ve talep edilecek diğer verileri girerek veya Facebook hesabı ile giriş yaparak finanscoin.com adresine üye olması gerekmektedir. Üyelik hesabında hukuka aykırılık unsuru taşıyan hiçbir veri yer almamalıdır. Başkası gibi davranarak, izin almaksızın herhangi bir bireye ait bir isim kullanarak ya da insanları kışkırtacak saldırgan bir kullanıcı adı oluşturulamaz.
 Kullanıcı, üyelik hesabı için doğru ve eksiksiz bir biçimde bilgi sağlama ve bu bilgileri sürekli güncel tutmakla yükümlüdür. Kullanıcı, finanscoin.com adresine Facebook hesabı ile üye oluyorsa, finanscoin.com adresinin Facebook profilinde yer alan ve Facebook tarafından üye olunurken kullanıcıya iletilen bilgilere finanscoin.com için erişim sağlama imkanı tanımış sayılmaktadır. Kullanıcı, Facebook hesabında yer alan gizlilik ayarlarında hangi bilgilerinin erişilebilir olacağını ayarlayabilir. Kullanıcı, finanscoin.com adresinde kayıtlı üyelik hesabını, profil ayarlarında yer alan “Üyeliğimi Sil” butonunu tıklayarak kapatabilir. Kullanıcı, FinansCoin yöneticilerinin dilediği zaman herhangi bir sebep öne sürmeksizin üyelikleri sonlandırabileceğini, üyelik hesabını geçici ya da kalıcı olarak kapatabileceğini, üyelik hesabındaki bilgileri silebileceğini, böyle bir durumda hiçbir talepte bulunamayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir. finanscoin.com adresinde herkese açık alanlara ya da özel mesaj alanlarına üyeleri rahatsız eden, tehdit, taciz ve hakaret içeren mesajlar atmak, içerikler yüklemek yasaktır. Bu yasağa aykırı şekilde davranan üyeler, durumları incelendikten sonra üyelikten çıkarılabilecektir. finanscoin.com adresinde yer alan bilgi, veri, yazı, fotoğraf, video, ses klibi, yorumlar, makaleler, yazılımlar, kodlar, grafikler kısaca “içerik” olarak anılacak olup; bu içerikler, finanscoin.com adresine üyeler tarafından girilebileceği gibi finanscoin.com editörleri tarafından da girilebilecektir. finanscoin.com adresine yüklenen içerikler doğru ve güncel olmalıdır. Kullanıcı tarafından eklenen, yüklenen, yaratılan her türlü içerik ister gizli paylaşılmış, ister tüm kullanıcılara açık paylaşılmış olsun, bu içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve yürürlükteki mevzuata uygun olup olmadığı tamamen Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. FinansCoin, Kullanıcı’dan gelen içeriği, e-postayı ya da sayfalarında bulunan herhangi bir iletiyi neden göstermeden reddetme, geciktirme, geç yayına alma veya yayınlamama hakkına sahiptir. finanscoin.com adresinde sunulan hizmetleri kullanmak dışında, finanscoin.com adresinde yer alan içerikleri başka amaçlar için kullanmak, taklit etmek, değiştirmek, dağıtımını yapmak veya depolamak yasaktır. Kullanıcı, finanscoin.com adresinde yer alan içerikleri satamaz, reklam gibi amaçlar doğrultusunda kullanamaz, izinsiz olarak kopyalayamaz veya içerikleri FinansCoin’ın izni olmadan herhangi bir şekilde dağıtamaz.

Giriş Yap

Finanscoin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!